Wdrożenie sklepu WooCommerce – zadanie dla profesjonalisty

Pod tym linkiem odnajdziesz korzystną ofertę tworzenia sklepu WooCommerce.

Posiadasz firmę i zamierzasz poszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeśli posiadasz już stronę firmową na WordPressie, ale także jeśli nie dysponujesz w ogóle stroną www i zaczynasz od podstaw, sklep WooCommerce jest wyśmienitym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – ergonomia i możliwość analizy danych sprzedaży

Ze względu na to, jak dużą popularnością mogą pochwalić się strony projektowane z zastosowaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, że w mgnieniu oka opracowano wtyczkę pozwalającą na postawienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano tej wtyczce, posiada wiele zalet. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się łatwo spersonalizować z stosując płatne lub darmowe motywy, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod popularne wyszukiwarki, co powoduje, iż łatwiej jest uzyskać przyzwoite pozycje w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu grupie klientów. Dzięki użyciu dedykowanych wtyczek rozrasta się także funkcjonalność sklepu. W paru krokach można w nim uruchomić płatności on-line i zaoferować użytkownikom wykonanie przelewów za zakupy np. za pośrednictwem DotPay.pl czy PayU.pl. WooCommerce pozwala także na ewaluacjęwyników sprzedaży (udostępnianie różnego typu statystyk) oraz zespolenie z systemami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – wyłącznie konieczne wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce zalecamy zostawić ekspertom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale też zatroszczą się o poprawną semantykę kodu sklepu, jego bezpieczeństwo oraz instalację wyłącznie sprawdzonych, koniecznych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce eksperci utworzą także blog, na którym w prosty sposób można informować odbiorców o nowych produktach oraz promocjach lub publikować poradniki i omówienia oferowanych artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]