Co warto wiedzieć o usłudze tworzenia stron internetowych?

Kraków strony internetowe. Uzyskaj więcej wiadomości.

Wygoda stron www wynika przede wszystkim z ich projektów. Tworząc witryny www należy nie tylko pamiętać o walorach wizualnych, ale też przyzwyczajeniach klientów – kiedy nawigacja po stronie będzie dla nich przyczyną trudności, szybko wejdą na drugą stronę i wybiorą towary konkurencji. By zatem strona dała nam oczekiwane korzyści, warto zatroszczyć się o to, by była właściwie zaplanowana. Jak więc wygląda profesjonalnie stworzona strona? Jak zadbać, by użytkownicy nie wyłączyli jej za prędko?

Reguły projektowania stron internetowych

Centralną regułą, którą należy sugerować się projektując strony internetowe jest wyróżnienie najważniejszych części serwisu – przyciągną wówczas wzrok internauty i skłonią go do kliknięcia. Prosto uczynić to można dzięki wykorzystaniu kontrastowych barw, pamiętając oczywiście o tym, żeby tony bilansowały się na ekranie. Ważne będzie również to, by główne elementy strony osadzić na osi, po której porusza się wzrok internauty – to kwestia standardów od dawna obowiązujących w internecie.

Komu zlecić projektowanie stron internetowych?

Jak łatwo stwierdzić, zaprojektowanie skutecznej strony internetowej nie jest łatwe. W razie strony komercyjnej złym pomysłem będzie więc samodzielne jej zaprojektowanie. Chcąc zyskać gwarancję, że strona będzie przynosić korzyści, należy powierzyć to specjalistom – najlepiej agencji doświadczonej tak w projektowaniu stron, jak i ich kodowaniu, optymalizacji i promowaniu.

Siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]