Aktualizowanie WordPressa sprawia Ci kłopoty? Skorzystaj z pomocy specjalisty!

Sprawdź WP security na wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/.

WordPress, który został stworzony głównie jako platforma blogowa, ekspresowo stał się jednym z powszechnie wykorzystywanych CMS-ów. Z uwagi na to, iż łatwo można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, a zarazem jest całkiem szybki, używa się go współcześnie do tworzenia skomplikowanych stron firmowych i sklepów e-commerce. Jednakże ten system zarządzania treścią bywa źródłem niemiłych sytuacji, dlatego ważną i przydatną usługą staje się opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Opieka nad stroną WordPress – nie lekceważ okresowej instalacji nowych wersji CMS-a

Posiadanie strony www na aktualnej wersji CMS-a jest z pewnością istotnym warunkiem jej bezpieczeństwa. W wielu przypadkach jednakże przedsiębiorstwa po zaprojektowaniu strony zaniedbują okresowe wdrażanie najnowszych wersji CMS-a bądź aktualizacji stosowanych wtyczek, przez co wystawiają witrynę na ataki hakerów lub zawirusowanie. Co więcej, pomimo że WordPress jest niezmiernie łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować incydentalnymi problemami z prawidłowym funkcjonowaniem strony lub sklepu. Stąd też wymagane jest, żeby działanie to wykonał zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w firmie działu informatycznego, należy zlecić aktualizowanie WordPressa zewnętrznemu rzeczoznawcy.

Do kogo adresowana jest pomoc z zakresu utrzymania WordPressa?

Oferta opieki technicznej nad stroną internetową to usługa kierowana zwłaszcza do odbiorców biznesowych, tak większych jak i niewielkich przedsiębiorstw, którym zależy na skutecznym oraz nieustannym działaniu ich strony firmowej oraz ochronie jej zasobów i baz danych. Oferta ta potrzebna jest też freelancerom oraz blogerom mającym prywatne strony internetowe. W bazowym dostępnym pakiecie zawarta eliminacja skutków ataków, wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych oraz wykonanie aktualizacji WordPressa. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są również wszelkiego typu monitoringi (np. zmian wtyczek, logowań użytkowników oraz zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]