Zalety parkingu przy lotnisku w Balicach

Zainteresowany parking lotnisko Kraków? Skieruj się tu.

Komfort, szybkość i sposobność trafienia także w najbardziej odległe zakątki świata – to główne plusy podróży lotniczych, które sprawiły, że tego typu transport zyskał niesamowitą popularność. Wyjazd, którego elementem jest przelot samolotem, łączy się jednakże z drobnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bez wątpienia konieczność dostania się na lotnisko – a mnóstwo osób w tym celu jest zmuszona wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak długą drogę najłatwiej jest pokonać własnym samochodem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te oraz inne kłopoty połączone z przyjazdem do portu lotniczego swoim autem rozwikła znalezienie monitorowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Parking w Balicach – leć bez trosk, twój pojazd jest w dobrych rękach

Wylatujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą bez przeszkód przygotować swoją podróż tak, aby do portu lotniczego dotrzeć prywatnym autem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu położonego obok samego lotniska. W czasie podróży nie muszą rzecz jasna zamartwiać się o swój samochód, ponieważ parking gwarantuje jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą stróże, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia opcja rezerwacji telefonicznej, wobec tego nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie na odstawienie samochodu. Cały teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest niezwykle istotne w czasie silnych opadów deszczu czy też śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja pomocy pracowników

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu monitorowanego w pobliżu portu lotniczego możemy liczyć też na liczne ułatwienia, dzięki którym podróż przebiegnie bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest niewątpliwie możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Poza tym kierowcy mogą uzyskać wsparcie obsługi parkingu w nagłych sytuacjach, jak przykładowo rozładowany akumulator czy ujście powietrza w oponach.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]