Serwis okien wykonuj regularnie

Jeśli potrzebujesz zamówić serwis okien, zajrzyj na serwismeteo.pl.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona wykwalifikowany serwisant? Czemu warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są podatne na różnego rodzaju wypaczenia i uszkodzenia. Na kondycję okien oraz uszczelek źle działają także warunki atmosferyczne – mróz i żar, opady czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez lata. O ile łatwe czynności, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się wezwać serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o właściwą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalny zespół serwisu okien wykona także wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga zmniejszyć utratę ciepła nawet o 1/3, co przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Fachowiec może także zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez założenie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]