wesele kraków, sala weselna kraków i okolice

Przyjęcia weselne – wybierając dom weselny rozważ kilka czynników

Ślub i następujące po nim wesele to dzień, o którym rodzina młodej pary i sproszeni goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeżeli nowożeńcy zdecydują się na wyprawienie przyjęcia dla znacznej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, któremu będą musieli stawić czoło, jest wybranie najlepszej sali weselnej, w której goście będą bawić się w ten niepowtarzalny wieczór w komfortowych warunkach.

Sala na wesele – wybierz wszechstronną obsługę

Poszukując lokalu na wesele para młoda powinna wziąć pod uwagę parę bardzo ważnych czynników. W pierwszej kolejności musi ustalić liczbę uczestników zabawy, żeby uzyskać pewność, że w zarezerwowanej sali weselnej bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale istotne jest również, aby mieli gdzie tańczyć. Poza tym nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca ślubu znajduje się sala weselna oraz czy przedostanie się do niej będzie bezproblemowe. Jeśli na przyjęcie weselne zaproszona jest rodzina i przyjaciele z odległych krańców Polski, warto szukać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się bogata baza hotelowa. Kolejnym zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia weselnego, a więc przystrojenie stołów, przygotowanie menu i znalezienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej. Te zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują wsparcie w zakresie całościowej organizacji przyjęcia weselnego.

Dom weselny dla narzeczonych z okolic Krakowa

Narzeczeni z południa Polski, w szczególności z Krakowa i okolic, mogą zorganizować przyjęcie weselne w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach biesiady ślubne urządzane są od wielu dekad, a każde z nich zyskuje królewską oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi podjąć ok. 130 gości. Wesele można wyprawić także w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez trudu nawet 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego w Balicach jest to, iż umiejscowiony jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę hotelową. Przejazd orszaku ślubnego z kościoła do Pałacu nie trwa zwykle dłużej aniżeli 30-40 minut.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]