Profesjonalna usługa cateringu – nie musisz martwić się o organizację imprezy

Usługi cateringowe - ta niebywała oferta wszystkich pozytywnie zaskoczy.

Gdy aranżujesz wystawny event biznesowy lub prywatny, na który spraszasz sporą ilość gości, raczej nie dasz rady osobiście zatroszczyć się o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą imprezę da się zorganizować kupując napoje oraz drobne przekąski w supermarkecie – prestiżowe imprezy zazwyczaj potrzebują właściwej oprawy również w kwestii potraw. Zatem nie przystoi rozstawić na stolikach uczestników samych ciasteczek i oranżady. W takich wypadkach najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie usługi cateringu.

Usługa cateringowa – bądź otwarty na sugestie

Profesjonalne firmy wykwalifikowane w dostarczaniu usług cateringowych zwykle oferują kilka jego wariantów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, a więc obsługa spotkań wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim z okazji komunii, wesel albo chrzcin. Oferty te są odpowiednio dostosowane do potrzeb poszczególnych wydarzeń, przez co znacząco różnią się np. ceną oraz listą dań oferowanych w danej usłudze. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringowej trzeba pamiętać, by w kontakcie z usługodawcą przejrzyście wyszczególnić własne oczekiwania, ale przy tym być też otwartym na jego sugestie. Przecież dla caterera pomoc w obsłudze imprez różnego rodzaju to chleb powszedni, zatem wieloletnie doświadczenie w tym obszarze sprawia, iż może on podpowiedzieć rozwiązania, które zadowolą ogół naszych gości.

Zamówienie cateringu pomaga zaoszczędzić czas

Przyrządzanie poczęstunku już dla małej liczby gości może być uciążliwym zadaniem, głównie wówczas, jeśli jesteśmy zmuszeni wykonać to osobiście. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie pozwala więc zaoszczędzić czas, który przyda się na koordynację innych ważnych elementów wydarzenia. Jest to też sposobność uraczenia gości rewelacyjnymi posiłkami przygotowanymi przez najlepszych kucharzy. Należy jednocześnie podkreślić, że istotnym przymiotem dań dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko wykwintny smak, ale także ich kompozycja na stole. Prócz tego podmioty, które zajmują się obsługą dużych imprez zapewniają też własną wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]