Opieka nad grobami

Zamów opiekę nad grobami Kraków.

Wygląd miejsc spoczynku zmarłych krewnych jest świadectwem naszej pamięci. Często niestety nie znajdujemy chwili, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy pomniki położone są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Szczególne problemy zaczynają się natomiast, kiedy naszych bliskich pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to na szczęście, że miejsca spoczynku muszą pozostać brudne – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na taką usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw łatwo znaleźć także osoby starsze, które na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują także pochodne usługi, czyli montaż ławek albo pomoc w dopełnieniu najtrudniejszych formalności oraz poprawienia liter.

Opieka nad grobami – ile wydamy?

Stawki, jakie należy zapłacić osobom czuwającym nad pomnikami naszych najbliższych są naprawdę zróżnicowane. Zależne są przede wszystkim od zakresu pomocy – jeśli decydujemy się na jedynie jednorazowe sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Gdy jednak chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo czyściło grób co miesiąc, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem nawet czterystu zł co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, iż koszty uzależnione są również od gabarytów nagrobków, zaś najdroższe będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Siedziba:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]