Monitoring, ubezpieczenie, ochrona – zalety parkingu przy lotnisku

Tu poznasz ofertę parkingu Balice.

Latanie staje się popularnym sposobem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby udać się w podróż musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego samochodu, ale to generuje problem: gdzie go zostawić w trakcie naszego wyjazdu?

Tani parking przy lotnisku – zostaw samochód pod opieką

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w podkrakowskich Balicach, powstały długoterminowe parkingi, na których za niewielką opłatą możemy zostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszym autem czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają także inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]