Jak znaleźć salę na ważne przyjęcie okolicznościowe?

Więcej informacji o organizacji przyjęć okolicznościowych na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Kiedy ktoś mówi o organizacji wielkiej imprezy rodzinnej, zazwyczaj naszym pierwszym skojarzeniem jest ślub wraz z weselem. Tymczasem huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przybywa dziesiątki krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to również „osiemnastki”, komunie oraz ceremonie chrztu. Kiedy lista zaproszonych gości jest długa, zazwyczaj nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia i przygotować poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie pasującej do okazji sali.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – na co zwrócić uwagę?

Każdy typ przyjęcia wiąże się z innymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak np. osiemnastka czy imieniny, w której będą brać udział przede wszystkim dorośli, uczestnikom trzeba udostępnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą w spokoju posiłek, ale i salę na tańce. Z drugiej strony zabawy, w których sporą grupę gości stanowią najmłodsi, jak ceremonie chrztu albo komunie, warto wyprawić w miejscu, które poza użyczeniem sali wewnątrz budynku oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki organizacji dzieciom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie zmęczą się za szybko uroczystością i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Potrawy podawane uczestnikom również powinny być dopasowane do charakteru imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie zaleca się zatem skorzystać z pomocy firmy zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się o wyśmienite potrawy, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe nawet dla 130 osób!

Wynajęcie miejsca na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większych miejscowościach, nie jest wielką trudne, jednakże rzadko która oferta może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach pod Krakowem. Od dekad w iście królewskim duchu urządzane są tu przyjęcia komunijne, chrzciny i – naturalnie – wesela, które wszyscy goście zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną lub kilka sal, w których komfortowo można pomieścić nawet do stu trzydziestu osób. Z kolei jeśli impreza zostanie zaplanowana w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się aż trzystu gości. Co ważne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów oferuje kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od dostarczenia menu, poprzez ustawienie oraz dekorację stołów, aż po wykwalifikowaną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]