Jak znaleźć salę do wynajęcia na prestiżowe imprezy firmowe?

Zleć organizację imprez firmowych.

Imprezy firmowe to nie tylko wyjazdy integracyjne albo plenerowe grille dla pracowników i ich bliskich, zadaniem których stworzenie głębszych więzi między zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują huczne eventy, np. po to, aby celebrować zdobyte nagrody, jak również różne kursy, gale dla kontrahentów biznesowych i sympozja. Takie imprezy muszą być stosownie zaplanowane, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane później działaniach promujących markę.

Jak wybrać salę na organizację imprezy firmowej?

Jeżeli nie mamy w budynku firmowym przystosowanych wnętrz, które nadają się do organizacji w nich gali, trzeba szukać ofert wynajęcia lokali, które zmieszczą wszystkich zaproszonych uczestników eventu. Ważne jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę współgrało swoją stylistyką do charakteru urządzanej uroczystości. Ważne spotkania dla kontrahentów marki, w czasie których fetowane są jej szczególne osiągnięcia, nie mogą odbyć się w pierwszym lepszym lokalu. Powinno się przy takich okazjach urządzić event w eleganckim miejscu, które ostatecznie zaakcentuje doniosłość uroczystości. A jeżeli na imprezę zaproszeni będą uczestnicy nie mieszkający w najbliższym sąsiedztwie lokalu, warto postawić na salę, zlokalizowaną niedaleko bogatej bazy hoteli, do której można dotrzeć w kilkanaście minut.

Organizacja imprezy firmowej – zagwarantuj zaproszonym nieskazitelną obsługę

W toku planowania wydarzenia firmowego nie można zlekceważyć tak istotnej kwestii, jak dostarczenie obecnym gościom zimnych oraz ciepłych napojów i przekąsek. Rekomendowanym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania solidnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dostarczenie we wskazaną lokalizację pysznych potraw dla uczestników, ale także pomoże w wyborze menu i zajmie się nakryciem stołów. W czasie ekskluzywnych imprez wskazane jest również zagwarantowanie obecnym na sali perfekcyjnej obsługi. Powinno się więc korzystać z pomocy firm cateringowych mających w swoim składzie zawodowych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko smakowite, ale i świetnie wyglądające dania, jak również kelnerów, którzy zaserwują posiłki do stołu w elegancki sposób.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]