Gniotpol Trailers Sp. z o. o. – o polskim producencie zabudów samochodowych

Sektor związany z transportem stale się rozwija, m.in. dzięki globalizacji, jak również otwierania się coraz to nowszych rynków na import oraz eksport. Z tego powodu potrzebuje również coraz to lepszych rozwiązań, w głównej mierze tych związanych z modernizacją procesów transportu produktów. Założona w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem przyczep i zabudów samochodowych, od 30 lat odpowiada na zapotrzebowanie nieustannie ewoluującej branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie uznane projekty

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest specjalistą w wytwarzaniu zabudów samochodowych. Firma zajmuje się produkcją zestawów kubaturowych (przyczepy dwu- i jednoosiowe), solo (na przykład z windą hydrauliczną do załadunków bez korzystania z wózka widłowego) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To też producent przyczep i pozostałych rozwiązań opracowywanych i wykonywanych na zamówienie dla wymagających klientów, w tym armii oraz oddziałów specjalnych. W produkcji wykorzystywane są zawsze materiały najwyższej jakości, pochodzące od cenionych dostawców. Doświadczenie nabyte przez ostatnie 30 lat umożliwia firmie Gniotpol Trailers opracowywanie prekursorskich rozwiązań na najwyższym poziomie, co potwierdza między innymi powodzenie chronionych patentem zestawów kubaturowych z serii 2504, zaprojektowanych do przewozu wyjątkowo wymagających ładunków.

Producent przyczep – serwis na obszarze całej UE

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy także wszechstronne usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (w firmowym zakładzie w Malni lub w paru punktach ASO). W przypadku usługi mobilnej nieodzowne reperacje dokonywane są na terenie krajów Unii Europejskiej w terminie wskazanym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się także o asekurację odbiorców, którzy wykonują naprawy na własną rękę. Części zamienne do naczep firmy są stale dostępne, co redukuje okres oczekiwania na ich uzyskanie do minimum, dzięki czemu zdecydowanie skraca to serwis zarówno mniejszych usterek, jak i wykonanie poważnych napraw.

Zdjęcie dzięki uprzejmości gniotpol-trailers.com.