Finger food catering – przekąski idealne na imprezy

Jeśli interesuje Cię dobra oferta finger food cateringu, skieruj się na lastrada.pl.

Urządzenie nawet sporej imprezy nie jest kłopotem, gdy posiadamy wiele czasu na kupowanie potrzebnych napojów i produktów, a także późniejsze własnoręczne przyrządzanie z nich pysznych przysmaków dla zaproszonych uczestników zabawy. Co prawda nie wszyscy mają taką możliwość, ale nie znaczy to też, iż należy zaniechać celebracji ważnego wydarzenia. W takim przypadku zalecamy zamówić usługę cateringu kanapkowego.

Czym charakteryzuje się finger food catering?

Finger food catering, a bardziej swojsko – catering kanapkowy, to usługa kierowana przede wszystkim do klientów biznesowych, lecz decydują się na nią dość często również osoby prywatne oraz różnorodne stowarzyszenia urządzające prestiżowe bankiety. Polega ona na zaopatrzenie bankietu w posiłki typu finger food, innymi słowy maleńkie przekąski, które można zjeść stojąc i bez potrzeby użycia widelca. Przy idealnym cateringu finger food nie trzeba używać talerzyka – to porcja na “jeden gryz”. Finger food to na ogół kanapki, roladki lub tartoletki warzywne i owocowe. Ten rodzaj cateringu bardzo dobrze zdaje egzamin na imprezach, gdzie organizatorom zależy na szerokiej interakcji gości. Umożliwia on prowadzenie swobodnych rozmów, a przy tym nie redukuje kontaktu wyłącznie do gości usadzonych przy jednym stoliku.

Catering z przekąskami – jeden stolik dla wszystkich gości

Zlecenie przyszykowania cateringu kanapkowego zewnętrznej firmie ma wiele plusów, które dostrzegą zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Po pierwsze, dzięki niemu pozbywamy się problemu z rozstawieniem stołów i stresu z planowaniem usadzenia gości wydarzenia. Potrawy oraz ciepłe i zimne napoje ułożone są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy chce. Jest to nadzwyczaj praktyczne głównie w mniejszych wnętrzach, w których zmieszczenie optymalnej liczby stolików byłoby kłopotliwe. Taki catering od razu sprawia też, że impreza ma mniej poważny, luźniejszy nastrój. Warto zaakcentować, że menu z drobnych przekąsek jest zazwyczaj tańsze niż ekskluzywne obiady, a dodatkowo zapewnia więcej możliwości dobrania ich do potrzeb żywieniowych uczestników imprezy. Co najistotniejsze, catering kanapkowy nie wymaga dostępu do sprzętu kuchennego, a to nieraz stanowiło największą przeszkodę przy urządzaniu spotkań w siedzibach firm.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]