Catering okolicznościowy – organizacja imprez rodzinnych może być prostsza!

Jeżeli chcesz zamówić catering okolicznościowy, zajrzyj na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/.

Wkrótce nadejdzie ważny dla ciebie dzień i pragniesz celebrować go wraz z krewnymi i znajomymi. Na nieszczęście jest to znaczne grono osób, które trzeba nie tylko mieć gdzie usadowić, ale też poczęstować je pysznymi napojami i posiłkami. Możesz postarać się przygotować je samodzielnie, ale przy dużej liczbie zaproszonych ciężko jest tego dokonać w pojedynkę. Dodatkowo to twoje święto i pragniesz się nim cieszyć, a nie robić za kelnera albo kryć się w kuchni. Dlatego organizację posiłków na rodzinne wydarzenia rekomendujemy zlecić firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – wyśmienite posiłki na zamówienie

Kiedy przywołuje się usługę cateringu gros osób myśli w pierwszej kolejności o cateringu weselnym albo eventach firmowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru pani domu była samodzielna organizacja ważnych wydarzeń rodzinnych i jedynie przy rzeczywiście znacznej liczbie biesiadników rozważała ona opcję zamówienia fachowej pomocy w tym aspekcie. I rzeczywiście, na początku firmy cateringowe nie zapewniały obsługi mniejszych rodzinnych imprez, a często także tych dużych, o ile nie łączyło się to z wynajęciem lokalu. Dziś catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – w związku z tym czy skorzystamy z możliwości użyczenia sali czy wygodniej będzie zorganizować imprezę w swoim domu bądź ogrodzie, firma cateringowa dowiezie nam w to miejsce rewelacyjnie prezentujące się posiłki.

Catering okolicznościowy – pomoc w rozstawieniu i dekoracji stolików

Catering okolicznościowy to dosłownie usługa skrojona na dowolne rodzinne święto (ale nie tylko!). Najlepsi szefowie kuchni bez problemu przygotują menu harmonizujące ze specyfiką wydarzenia, niezależnie od tego czy zamawiasz catering na komunię, urodzinowy lub na chrzciny. Catering okolicznościowy to dodatkowo obsługa studniówek, półmetków i komersów. Poszukując firmy oferującej taką usługę radzimy postawić na taką, która potrafi zaadaptować menu do wymagań i budżetu klienta, jak również wszechstronnie obsłużyć imprezę, m.in. udostępniając doświadczonych kelnerów czy oferując pomoc w przystrojeniu i rozstawieniu stołów.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]