Catering na wesela – powierz go zespołowi doświadczonych szefów kuchni i kelnerów

Jeżeli chcesz zamówić catering weselny w Krakowie, wejdź na lastrada.pl.

Przyjęcia okolicznościowe, które są z reguły istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo śluby, chrzty bądź komunie, od lat nie są już organizowane w domu wyłącznie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Obecnie są to przyjęcia, na których bawi się nieraz ponad sto osób. Oczywiste jest więc to, że jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę zaplanować menu, a potem przyrządzać i dostarczyć potrawy uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli świętowanie może trwać kilka godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też wynikł duży popyt na catering weselny.

Catering weselny – smakowite dania, które zachwyci gości

Planowanie przyjęcia weselnego to wielki stres, spowodowany licznymi godzinami poświęconymi na dobór wystroju sali, rozsyłanie zaproszeń , ustalanie listy gości oraz wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też konieczność dostarczenia wystarczającej ilości napojów oraz zakąsek serwowanych w czasie przyjęcia, a co najistotniejsze – przygotowanie gorących dań, które urzekną zaproszonych gości i zgromadzą ich wszystkich przy stole. na imprezie weselnej musi mieć znakomitą oprawę. Uczestnicy przecież liczą na to, że stoły będą wspaniale ozdobione i poprawnie nakryte, potrawy będą pyszne i ładnie skomponowane na talerzach, a także że kelnerzy na czas będzie podawać biesiadnikom następne posiłki. Taki poziom organizacji mogą zagwarantować jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają wykwalifikowanych managerów, szefów kuchni oraz kelnerów, wprawionych w obsłudze eventów zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych urządzanych w domach weselnych.

Catering weselny – menu pasujące do charakteru przyjęcia

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego kieruje się swoimi normami, tak w kwestii zabaw dla gości, jak i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe zazwyczaj mają ułożony wstępnie spis proponowanych dań głównych, napojów i przekąsek zgodnych z estetyką wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy bądź uzyskać tę informację nawiązując kontakt z jej reprezentantem. Zamawiający ma zatem możliwość sam złożyć kartę dań z sugerowanych potraw. Trzeba jednak zaakcentować, iż firmy cateringowe są również otwarte na nowe propozycje i częstokroć na życzenie kontrahenta są gotowe przygotować niecodzienne kompozycje dań.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]