Catering dla firm – dowiedz się dlaczego warto go zamówić?

Więcej szczegółów o cateringu firmowym Katowice - kliknij w to miejsce.

Warsztaty, ważne rozmowy biznesowe czy sympozjum – każda większa firma zapewne kiedyś stanie przed koniecznością zaplanowania takiego eventu. Łączy się to z przeróżnymi zadaniami, które przeważnie nie należą do zakresu obowiązków wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. dostarczenie przekąsek i napojów dla jego gości. Jeżeli organizowane wydarzenie przyciągnie znaczne tłumy, wypada skorzystać z usług cateringu biurowego.

Przekąski bez ryzyka zabrudzenia odzieży – o cateringu dla firm

Kursy oraz konferencje biznesowe to eventy, które zwykle trwają po 6-9 godzin, w szeregu przypadków także przez 3-4 dni z rzędu. Ich partycypanci otrzymują szczegółowy harmonogram prelekcji, między którymi przewidziane są na ogół dwie kilkuminutowe przerwy, w trakcie których niemożliwe jest zjedzenie pełnego posiłku w okolicznej restauracji. Stąd nieodzowne jest udostępnienie gościom napojów i niedużych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka spożyć w ciągu przerwy, a jeżeli organizator wyrazi zgodę, także zanieść ze sobą na salę, w której odbywa się prelekcja. Firmy oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, a także z drobnym poczęstunkiem, które można zjeść bez niebezpieczeństwa zabrudzenia dłoni i garnituru. W ramach usługi cateringu biurowego użyczane są też urządzenia do przygotowania napojów gorących.

Bufet kawowy – ważny element kursów biznesowych

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj ważna, daje wszak uczestnikom chwilę odpoczynku po wielu godzinach wytężonego skupienia. Co więcej jest to także sposobność nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi i obgadania w luźnej atmosferze zagadnień roztrząsanych na spotkaniu. Sprzęt z herbatą i słodkimi napojami, który stoi w pomieszczeniach socjalnych biurowców, w żadnym razie nie dorówna profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście prestiżowych konferencji lub płatnych kursów nie mogą przecież pić z tekturowych pojemniczków, jedząc kupione po drodze w na stacji benzynowej czy też przyniesione z domu sandwicze. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu dla firm podkreśli więc prestiż szkolenia i w tym samym czasie pokaże, iż jego organizator zadbał również o komfort partycypantów.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]