Biuro architektoniczne – projektowanie domów i aranżacja wnętrz

Projekty budowlane Kraków. Wystarczy kliknąć w to miejsce, aby skorzystać z wiedzy specjalistów.

Biuro architektoniczne świadczy zróżnicowane spektrum usług – pomaga realizować fantazje klientów prywatnych, którzy chcą zamieszkać w praktycznym i wygodnym domu, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji publicznych oraz firm. Architekt może przygotować pełny projekt obiektu, a później czynnie kontrolować rozwój robót, zaplanować odnowę budynku albo wystąpić z propozycją aranżacji już istniejących domów, a także zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym wesprze Cię rzetelne biuro architektoniczne?

Interesują Cię ciekawe, nieszablonowe projekty budowlane? Pragniesz, żeby Twój dom wyróżniał się na tle pozostałych budowli w okolicy? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie przytulny, a jednocześnie ergonomiczny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Pośród projektów dostępne są zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany zgodne z najświeższymi nurtami w aranżacji przestrzeni.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty domów jednorodzinnych, wnętrz mieszkalnych, jak i budynków publicznych oraz wnętrz komercyjnych. Przykładowe realizacje obejmują m.in. budynki rekreacyjne, zakłady opiekuńczo-lecznicze, mieszkania na wynajem i kawiarnie. Organizacja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego, jak również specyfiki danego budynku. Nasze biuro projektów może także opracować plan praktycznych i pojemnych garderób, które pozwolą na najlepsze wykorzystanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]