Aranżacja wnętrz – powierz to specjaliście

Szukasz pomocy architekta wnętrz Kraków? Skieruj się tutaj.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma niezmierne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zatroszczyć się o to, by wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz wydaje się łatwe, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest duża – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przeżyjemy kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są zazwyczaj trzy projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz nierzadko nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Aby jego propozycje zostały urzeczywistnione, zazwyczaj nieodzowny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (lub ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia również wsparcie przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]