Pozew przeciwko bankowi – kredyt we frankach

Kancelaria Czarniak Baszczyn z Krakowa specjalizuje się w sporach z bankami i innymi instytucjami z sektora finansowegooferującymi polisolokaty bądź kredyty we frankach . Wachlarz usług radcy prawnego Tomasza Baszczyna oraz adwokata Pawła Czarniaka jest bardzo szeroki – obejmuje reprezentowanie klientów w sprawach umów kredytowych obowiązujących, jak również wypowiedzianych i spłaconych. Oprócz tego są to również postępowania o zmniejszenia salda zadłużenia, unieważnienie umów lub zwrot gotówki.

Pomoc frankowiczom – jaką wybrać kancelarię prawną?

Warto zdecydować się przede wszystkim na kancelarię prawną, która już prowadziła sprawy właścicieli kredytów we frankach szwajcarskich. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma na swoim koncie pomoc frankowiczom oraz prowadziła spory z bankami, m.in. z Raiffeisen Bank Polska, mBank, Bank Millennium oraz Getin Noble Bank. Kancelaria ta posiada ponad 4 lata praktyki w pomocy prawnej frankowiczom.
Co jest najważniejsze w trakcie wyboru kancelarii prawnej wyspecjalizowanej w kredytach frankowych? Istotne, by pierwszym krokiem – przed podjęciem jakichkolwiek dalszych działań – była skrupulatna analiza umowy kredytowej. Oprócz umowy przejrzenia wymagają też inne dokumenty – aneksy i regulamin. Na każdej fazie takiego postępowania kancelaria powinna służyć rzeczowym wsparciem i wiedzą, jak również pomocą w przygotowywaniu rozmaitego rodzaju dokumentów: reklamacji, zawezwania do próby ugodowej, pozwu i innych.

Pozew przeciwko bankowi – kredyty frankowe

Odpowiednio przeprowadzone postępowanie sądowe może w rezultacie doprowadzić do unieważnienia lub odfrankowienia kredytu we frankach. Każda osoba, która posiada kredyt we frankach szwajcarskich i pragnie go np. przewalutować, powinna poszukać profesjonalnej pomocy w przygotowaniu pozwu przeciwko bankowi o kredyt we frankach. Kancelaria Czarniak Baszczyn dochodzi zwrotu nadpłaconych rat, występuje do sądu o uznanie za niewiążące klauzul umownych przewidujących dowolne przeliczanie kredytu we frankach, a nawet – w szczególnych przypadkach – doprowadza do unieważnienia umowy kredytowej.