Koniec z ręcznym księgowaniem faktur w firmie! O automatycznej księgowości

Więcej szczegółów o Flobo - automatycznej obsłudze należności.

Właściciele firm bezustannie poszukują narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a jednocześnie zredukować czas przeznaczany na wykonywanie pomniejszych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale także obsługuje windykację zaległych należności.

Co oferuje Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez aplikację Flobo możliwe jest na skutek połączenia tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera informacje o wystawionych fakturach, a następnie obserwuje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek ręcznego księgowania płatności, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko większych przedsiębiorstw, ale też i tych niewielkich, które w miesiącu obsługują mniej więcej stu faktur. Flobo ma jeszcze jedną użyteczną funkcję, wyjątkowo przydatną dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie borykają się z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich podmiotach sprawdzi się Flobo – robot do obsługi należności

Nie jesteś pewny czy robot Flobo to praktyczna usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo dostarcza kilka typów automatycznej obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie księguje przelewy abonamentowe, toteż świetnie sprawdzi się w szkołach językowych lub niepublicznych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się również hotelom, pensjonatom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różnorodne usługi? Jeśli firma za zrealizowanie usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie kontrolować przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]