Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Kup podpory szalunkowe na sklep.abcszalunki.pl/18-podpory-stropowe.

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niewykonalne. W jaki sposób są stosowane? Dlaczego warto wynająć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – rodzaje i ich przeznaczenie

Wśród szalunków rozróżniamy deskowania do wykopów, ścienne oraz podpory stropowe. Ten ostatni wariant wykorzystywany jest do podpierania stropów – dzięki temu tymczasowemu modułowi konstrukcyjnemu możliwe jest pokrycie stropu betonem i odpowiednie jego uformowanie. Istotną rolę pełnią też drewniane dźwigary i stoliki szalunkowe – niezastąpione w trakcie wykonywania robót budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wykonane ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję ustawiania wysokości, dzięki czemu można je stosować w rozmaitych sytuacjach. Zwykle na rynku można dostać podpory o zakresie od 160 do 300 cm lub od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe cechują się znaczną wytrzymałością, są także proste w montażu, a możliwości wykorzystania ich w budownictwie są ogromne. Wśród wiodących producentów wyróżniamy podpory Peri, szalunki Altrad, a także elementy produkowane przez firmy Hunnebeck, Pionart czy Olan. Na szczególną adnotację zasługują podpory Peri wyróżniające się doskonałą jakością, przemyślaną strukturą oraz prekursorskimi rozwiązaniami. Podpory szalunkowe Peri są dostosowane do używania nawet w trudnych warunkach. Aktualnie dużo przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wypożyczenie szalunków – przystępne ceny powodują, że usługi te zyskują na popularności. Wynajęcie podpór stropowych to także oszczędność czasu.

Siedziba:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]