mufa nierdzewna

Do czego przydaje się mufa nierdzewna?

Podczas konserwacji instalacji wodociągowej niezbędne są specjalne przyrządy, które ułatwią wykonanie wszystkich zabiegów. Jednym z takich akcesoriów jest mufa nierdzewna. Z jakiego materiału jest wykonana i czym się charakteryzuje?

Mufa nierdzewna – zrobiona z antykorozyjnego tworzywa

Mufa nierdzewna jest spoiwem spajającym rury, o profilu walca. Nierzadko ten łącznik ma również nacięty gwint. W sprzedaży znajdziemy mufy m.in. o złączach rodzaju 3/4″L-35 (DN-20), 5/4″L-45 (DN-32), 2 1/2″L-65 (DN-65) oraz wiele innych. Używane są zazwyczaj w instalacjach hydraulicznych, ale sposób ich wykorzystania może być znacznie szerszy. Aby złączka dobrze spełniała swoją rolę, musi być zrobiona z antykorozyjnego budulca – stali nierdzewnej. W takim przypadku mamy pewność, że rurociąg będzie mocny i spełni wszystkie normy jakościowe.

Mufa nierdzewna – rozmaite rozmiary

W hurtowniach znajdziemy różne typy muf nierdzewnych, które są elementem nieodzownym w trakcie wszelkich prac hydraulicznych. Możemy nabyć rozmaite średnice, które możemy idealnie dobrać do naszych potrzeb. Mufy nierdzewne wyprodukowane są także z różnych rodzajów metalu, a najlepsza jest stal 316. W jakich sklepach najlepiej zaopatrywać się w komponenty niezbędne przy pracach hydraulicznych? Szeroki wybór gwarantują sklepy online. Takie zakupy są niezwykle wygodne – nie musisz jeździć po sklepach stacjonarnych, żeby poznać asortyment, wszystko zamawiasz przez internet, a przesyłkę dostarcza Ci kurier. Sklepy internetowe to gwarancja niskich cen i znakomitego asortymentu.

Siedziba:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]