Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

Zamów maseczki z atestem

COVID-19, który opanował cały glob, na skroś zmieniła nasze kontakty z innymi ludźmi i bieg życia. Zasady dystansu społecznego nakładają nieodzowność korzystania ze rozmaitych środków, które mają ochraniać nas przed realnym ryzykiem kontaktu z tym groźnym wirusem. Idąc do kina bądź sklepu, gdzie najczęściej spotykamy większe skupisko ludzi, winniśmy dla bezpieczeństwa nosić na ustach i nosie ochronną maseczkę. Jak jednak postąpić, jeśli dusimy się w typowej maseczce z tkaniny?

Maseczka wielorazowa – wytrzymała i wygodna

Osoby, które sądzą, że bawełniane maski ochronne są niewygodne i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich używania, mogą zaopatrzyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest m.in. maseczka wielorazowa Mini Shield firmy Vitberg. Chroni ona przed stycznością z patogenami identycznie jak maseczka chirurgiczna, tzn. przykrywa usta i nos, ale przy tym zapewnia swobodę oddychania. Jej kluczowymi zaletami są wytrzymałość, wygoda oraz tylko kilkugramowa waga, nie wykraczająca poza 10g. Ta mini przyłbica wytworzona jest z surowców, za sprawą których może być użytkowana po wielokroć. Jej przysłonę z folii PET po kolejnym założeniu rekomenduje się zdezynfekować, a samą całość można też wyprać ręcznie (nawet 30 razy) w wodzie z mydłem.

Mini przyłbica – dla sportowców i osób starszych

Przyłbicę ochronną rekomenduje się używać każdemu, kto dba o ochronę, ale i wygodę. Osoby mające trudności z oddychaniem, starsze bądź uprawiające sport pozytywnie ocenią swobodę jaką przynosi taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także rekomendowana wszystkim, którzy obligatoryjnie muszą nosić maski ochronne podczas pracy. Vitberg Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej używanie nawet przez wiele godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Nie zakłóca ona działania funkcji FaceID, co na pewno uznają za zaletę ludzie młodzi.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]