Szukasz czegoś innego na okna? Polecamy shuttersy wewnętrzne

Jeśli chcesz zamówić szatersy, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Urządzając dom, z reguły nie przeznacza się wiele czasu na wyeksponowaniu okien. W większości wypadków wybiera się tradycyjne aranżacje, czyli zasłony i firany, które czasami zestawiane są dodatkowo z roletami. Jednak jest jeszcze jedno zdobywające sobie krąg sympatyków rozwiązanie – nowoczesne okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Na okna, ale także na drzwi szafy – wykorzystanie nowoczesnych okiennic wewnętrznych

Główną cechą shuttersów (bądź też w spolszczonej wersji – szatersów) jest to, że poziome lamele zamontowane na tych okiennicach dekoracyjnych poruszają się, a więc można bez trudu je ustawić w dowolnej pozycji, zależnie od kaprysu domowników. Producenci wykonują je z płyt MDF, PCV, a także z drewna. Shuttersy montuje się najczęściej na oknach, jakkolwiek wspaniale sprawdzają się także na drzwiach oraz w szafach. Okiennice ozdobne shutters to co prawda dodatek na okna, który w naszych domach widuje się wciąż sporadycznie, ale każdy z nas zapewne widział je na ekranie telewizora czy w kinie, ponieważ te okiennice są często używane na obszarach z ciepłym klimatem, czyli w Nowej Zelandii oraz USA.

Ozdobne okiennice typu shutters nadają pomieszczeniom niezwykle stylowy wygląd

Oprócz tego, iż shuttersy okiennice dekoracyjne shutters znakomicie wyglądają, mają one też zastosowanie. Za ich pomocą można kontrolować wykorzystanie energii słonecznej: latem ograniczać gromadzenie się nadmiaru ciepła w pokojach, a w zimne – zatrzymać je na dłużej. Shuttersy pasują do różnych stylów aranżacyjnych i można założyć je na zdecydowanej większości okien. Produkuje oraz montuje się je na zlecenie, co powoduje, że są – nie da się ukryć – kosztowniejszym rozwiązaniem niż przykładowo rolety. Shuttersy jednakże przydają pomieszczeniom nader szykowny wygląd, dzięki czemu podwyższają wartość nieruchomości. Warto też zaznaczyć, że nachylenie lameli okiennic wewnętrznych typu shutters jest regulowane bez stosowania linek, co rodzice ciekawskich dzieci lub właściciele psotnych psów i kotów, które mogłyby zaplątać się sterczące sznurki, uznają z pewnością za spory atut.

Siedziba:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]