Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Potrzebujesz słoika z kranem? Skieruj się na ten adres.

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu trunków i deserów. Dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, znajdujące mnóstwo zastosowań. Jak można je zastosować? Kiedy przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoje mają duże objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy napój do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez konieczności używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że regularnie jest on stosowany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się także podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania soków, kompotów, lemoniad i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego plusem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]