Sklep dla koni – akcesoria do jazdy konnej na jedno kliknięcie

Aktualną ofertę internetowego sklepu jeździeckiego przejrzysz na https://horse-trade.pl

Sklepy z akcesoriami do jazdy konnej online cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ oferują ciekawy wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z prężnie działających sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty oferuje?

Akcesoria do jazdy konnej – internetowy sklep jeździecki

Internetowy sklep dla koni Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży w internecie, spółka prowadzi również sklep tradycyjny. Wśród szerokiej oferty szczególną uwagę warto zwrócić na profesjonalną odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kurtki, kaski i toczki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, koszulki czy czapsy. W ofercie dostępne są też derki, siodła, owijki, ochraniacze, wodze, wędzidła, czapraki oraz mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla koni. Należy także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji grzywy i ogona – wysokiej jakości grzebienie, szczotki, a także specjalne preparaty.

Sklep dla koni online – dlaczego warto skorzystać z jego oferty?

Sklep jeździecki Horse-Trade.pl zapewnia swoim klientom nie tylko najwyższej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w ofercie również produkty wyspecjalizowane, które trudno jest znaleźć w stacjonarnych sklepach sportowych. Miłośnicy jazdy konnej znajdą tutaj między innymi specjalistyczne pasze, elektrolity, witaminy i suplementy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy czy odporność. W ofercie dostępne są również witaminy i minerały na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]