Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Jeśli potrzebujesz części Renault Kraków, zobacz tutaj.

Auta Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci doceniają różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku Polacy nabyli ponad 5 tys. modeli Scenic oraz aż 3500 pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono blisko 2800 sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – które często się psują?

Nabyłeś wyśniony auto i pragniesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach www. Można w nich wyszukać elementy silnika ,podwozia, nadwozia i układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji użytkowników wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego elementu uskarżają się właściciele modelu Clio. Analogiczne kłopoty mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym wypadku szwankują także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania samochodu tej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające elementy.

Siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]