Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Potrzebujesz balonu do wina? Sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116

Balon do wina to znakomity prezent dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania napojów domowej roboty. Jakie pojemności posiada baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Gąsior do wina – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako pomysłowy upominek dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji imienin, jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu bądź obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także perfekcyjna dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy detal gąsior do wina znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej ilości trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś uraczyć gości domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki balonom do wina bez trudu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe balony na wino wykonane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]