Kontenery budowlane – typy i wykorzystanie

Znajdź kontener na gruz.

Kontenery na gruz mają istotną funkcję podczas prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają legalne pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery stalowe są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontenery na gruz – postaw na najwyższą jakość

W Polsce produkcją pojemnych i trwałych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego typu odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy sporo rodzajów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener z pokrywą. Na placach budowy nierzadko stosowane są również kontenery do przewozu materiałów sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, które można szybko rozładować.

Siedziba:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]