Kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo – można kupić ich zamienniki

Jeśli chcesz zamówić kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo, koniecznie sprawdź cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-tchibo-cafissimo/.

Technologia zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana ponad cztery dekady temu temu i pomału pozyskiwała sobie tysiące sympatyków. Ten praktyczny proces pozwala na przygotowanie kawy wysokiej jakości niezwykle nieskomplikowaną metodą – trzeba umieścić kapsułkę z kawą w zasobniku w ekspresie, uzupełnić w nim pojemnik z wodą i już po kilkunastu sekundach można cieszyć się pobudzającym napojem.

Kawy speciality z Brazylii i Etiopii – zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Istnieje kilka systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Ten należący do niemieckiej firmy Tchibo jest jednym z popularniejszych na świecie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo posiadają inny kształt niż pozostałe, co przez długi czas zmuszało klientów do zaopatrywania się w kawę od jednego producenta. Kwestia ta tyczyła się wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnich latach oferowanych jest w sprzedaży – także w naszym kraju – sporo ich zamienników. Włoska firma Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym także zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten posiada linię kaw speciality, a więc tzw. kaw single origin. Ziarna tych kaw charakteryzują się tym, że wywodzą się z jednego gatunku, zbioru i uprawy. Smak takiej kawy jest niepowtarzalny, bowiem wytworzyło go wiele różnorodnych czynników, np. pogoda , która panowała w roku zbiorów. Mieszanie tego typu kaw z mlekiem bądź dodatkami aromatyzującymi zabija ich unikatowe nuty smakowe. W sklepach kupić można zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Nikaragui i Kolumbii (100% arabika), a także Angoli (100% robusta). W tych ziarnach mocno wyczuwalne są naturalne aromaty kakaowe, kwiatowe i czekoladowe.

Ile kosztuje napar z zamienników kapsułek Tchibo Cafissimo?

Zaparzacze do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w domu, jak i w urzędach czy pensjonatach. Cena kawy w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest znaczna i przeważnie zamyka się w granicy 1,10-1,50 zł. Oznacza to, że taka kawa jest o wiele tańsza aniżeli identyczny napój podawany w kafeteriach w galerii bądź w bufetach w biurze. Niewysokie ceny i nietuzinkowe wzornictwo urządzeń na kapsułki sprawiają, iż coraz częściej pojawiają się one w naszych kuchniach. Przy użyciu ich będziemy mogli cieszyć się filiżanką takiej kawy każdego dnia, a przy tym zaserwujemy koleżankom najlepszej jakości napój w czasie weekendowych spotkań, nie obawiając się o wysokie koszty. Jeżeli zamierzamy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy zawsze czy będą pasować do posiadanego przez nas ekspresu.

Siedziba:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]