Formlabs, Makerbot, Stratasys – drukarki 3D w ofercie polskiego dystrybutora

Dowiedz się więcej o drukarce 3D.

W asortymencie firmy CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od wiodących producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również FormLabs i MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej sprzedaży, pracują między innymi w technologiach: FDM, SLA oraz PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą wydatki na produkcję

Stratasys jest światowym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło 30 lat – a dokładnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne technologie i urządzenia. Szacuje się, że wykorzystując drukarki 3D oraz pozostałe produkty Stratasys można zmniejszyć koszty produkcji i czas przeznaczony na proces produkcyjny aż o 90 procent. Główne idee pracy specjalistów marki Stratasys to zapewnianie najlepszych możliwych usług i produktów, a także wsparcie merytoryczne i techniczna. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu i przemysłu. Nowością w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – innowacyjna technologia LFS

Formlabs to następny wiodący producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka w branży maszyn do druku 3D? Formlabs produkuje bardzo zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, takie jak SLS i SLA. Nowością w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielki model, działający w pionierskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest formą technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – cechuje się intuicyjną obsługą oraz ergonomiczną budową. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Znacznie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, jak również dokładniejszym odzwierciedleniem najmniejszych elementów. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dlatego można uzyskać jednakowe makiety, do czego dąży się głównie w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla biznesu, edukacji, przemysłu

MakerBot wytwarza wysokiej jakości zaawansowane drukarki 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta mają obszerne zastosowanie w najrozmaitszych gałęziach edukacji, biznesu, przemysłu i wielu pozostałych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dostępne dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Druk jest dokładny i solidny, a podczas procesu wydruku nie pojawiają się wypaczenia czy przesunięcia warstw.

Siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]