Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przybycie

Więcej szczegółów o etykietach na wódkę.

Tradycja dawania prezentów na różne okazje znana jest od wieków i od samego jej zarzewia najchętniej wręczanym i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie akceptowanym podarunków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie wyobraża sobie nie wziąć butelki na Sylwestra, imieniny bądź ślub. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli inni goście przyniosą to samo?

Spersonalizowane etykiety butelki – wyróżnij się pośród gości

Na obiadach weselnych alkohole nie tylko stoją na stołach, ale też dość często nowożeńcy obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem podczas pożegnania. Taki podarunek jest uważany za formę wyrażenia podziękowania za przyjazd na ceremonię. Lecz takie butelki z alkoholem mogą także stać się w ciekawą pamiątką, której rodzina czy znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Wystarczy personalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety na wódkę weselną, na których można umieścić informację o imionach nowożeńców, słowa podziękowania lub miejscu i dacie wesela. Etykiety na butelki można kupić w rozmaitych wzorach oraz odcieniach, zatem bez trudu można kupić te, które będą odpowiednie do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji państwa młodych. Naturalnie spersonalizowane etykiety na bimber czy inne trunki wyskokowe można użyć nie tylko podczas wesela – są idealne na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej czy wieczorze kawalerskim.

Dekoruj domowe przetwory wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym tekstem można ozdabiać butelki w domowej spiżarni. Jeśli wytwarzasz własne nalewki, wina czy soki, a później dzielisz się nimi z rodziną czy też kolegami nawet bez okazji, możesz ozdobić je oryginalnymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne pospolitej butelki. Dodatkowo flaszki można też oznaczać przy użyciu wielobarwnych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]