blachy na rąbek, panele dachowe na rąbek

Budujesz dom? Rozważ dach z blachy na rąbek stojący

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Jakie właściwości różnią ją od innych pokryć dachowych? Dlaczego warto je kupić? Opisujemy te nowoczesne panele dachowe oraz sposoby ich zastosowania.

Blacha na rąbek stojący – plusy i przeznaczenie

Blachy na rąbek doskonale łączą ergonomiczność z walorami estetycznymi, dlatego zdobywają coraz większe grono zwolenników. Wytrzymałą i pięknie prezentującą się blachę na rąbek stojący stosuje się zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których nieodzowna jest wymiana pokrycia dachowego, jak i nowych budowlach. Ten materiał budowlany może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, jak również na dachach o zawiłej więźbie. Panele dachowe na rąbek stojący są transportowane na teren budowy w postaci niezbyt wielkich arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie i dość łatwo. Takie pokrycie dachowe jest odporne na korozję, wytrzymałe i świetnie komponuje się z różnymi stylami architektonicznymi (np. ze stylem dworkowym lub minimalistycznym).

Panele dachowe na rąbek – alternatywa dla tradycyjnych dachówek ceramicznych

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod względem użytej technologii i solidności. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy i wykończone dodatkową warstwą, która daje osłonę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak opady bądź promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek jest do kupienia w kilku modelach, co pozwala na dopasowanie jej do potrzeb rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe pomagają ponadto obniżyć koszty związane z budową – wyraźnie zmniejszają ilość odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu paneli dachowych na rąbek, warto kupić ten materiał wprost od dystrybutora.

Siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08