Aranżujesz sypialnię albo salon? Rozważ zakup szuttersów

Zainteresowany shuttersami w sypialni? Zajrzyj tutaj.

Dekoracyjne okiennice wewnętrzne, czyli szutersy (shutters), kojarzą się zwykle z pomieszczeniami zaaranżowanymi w stylu afrykańskim i południowoamerykańskim. Tymczasem ten element zabezpieczenia okiennic można użyć też w polskich domach – jest to niezmiernie trwałe, a równocześnie świetnie prezentujące się rozwiązanie, które w licznych sytuacjach zda egzamin lepiej niż bardziej rozpowszechnione teraz żaluzje.

Shuttersy w salonie – znacznie zwiększają estetykę wnętrza

Okiennice wewnętrzne typu shutters w salonie bądź w pokoju gościnnym, będą wypełniały podwójną funkcję – dekoracyjną oraz praktyczną. Okiennice wewnętrzne znacznie podnoszą walory estetyczne salonu. Ich lamele są szersze, dzięki czemu pięknie wyglądają na większości okien. Kwestia estetyczna jest arcyważna, ponieważ to w salonie podejmuje się gości, jak również przesiaduje się w nim większą część dnia. Z tej przyczyny wypada zatroszczyć się, aby to pomieszczenie było nie tylko reprezentacyjne, ale również przytulne. Dowolność zmiany stopnia nachylenia lameli shuttersów pozwala na regulację ilości promieni słonecznych przenikających do salonu, co umożliwia m.in. pełne jego zaciemnienie, gdy mamy ochotę włączyć film, albo jego przyjemne ściemnienie, jeśli staramy się wytworzyć romantyczny półmrok w pomieszczeniu.

Shuttersy w sypialni – niezmiernie łatwe czyszczenie

Możliwość regulacji dostępu promieni słonecznych do wnętrza jest zdecydowanie najistotniejsza tam gdzie śpimy. Shuttersy w sypialni sprawdzą się jednakże z jeszcze innego powodu – z ich wykorzystaniem da się skutecznie korygować temperaturę sypialni, która w znacznym stopniu oddziałuje na nasz spokojny sen. Dzięki shuttersom zimą przez dłuższy czas zatrzymamy w sypialni ciepło, a latem łatwiej jest zachować w niej niską temperaturę. Oprócz tego okiennice typu shutters lepiej chronią przed głośnymi dźwiękami z zewnątrz. Shuttersy to także wspaniałe rozwiązanie dla osób cierpiących na alergie. Na ich lamelach zbiera się mniej cząsteczek kurzu niż w fałdach zasłon, a ich konserwacja jest niezmiernie prosta i trwa w zasadzie parę chwil.

Poza salonem i sypialnią shuttersy bardzo dobrze będą prezentować się także w pokoju dziecka, w łazience oraz w kuchni.

Siedziba:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]