Akcesoria do alkoholu – to może Ci się przydać!

Więcej szczegółów o akcesoriach do alkoholu.

Samodzielna produkcja napojów alkoholowych, niegdyś bardzo popularna, w dzisiejszych czasach wraca do łask. Do poszukiwań popychają nas zarówno względy finansowe (nalewki wyprodukowane samodzielnie są o wiele tańsze niż te ze sklepu), ale także pociąg do eksperymentowania, możliwość przygotowania trunków według naszych upodobań oraz zadowolenie jakie płynie ze spożywania swoich alkoholi. Większość osób samodzielnie sporządzających domowe napoje wybiera wino, cydr, nalewki lub piwo, chociaż nie brakuje również amatorów tradycyjnego bimbru. Jednak niezależnie od tego, w których alkoholach się specjalizujemy, winniśmy posiadać właściwy sprzęt.

Które akcesoria do alkoholu są kluczowe?

Produkcja alkoholu w domu jest niemożliwa bez akcesoriów i naczyń do prowadzenia fermentacji – specjalnych balonów, pojemników, korków czy rurek. Poza tym do każdego typu alkoholu wymagane są odmienne akcesoria – w przypadku wina jest to m.in. prasa do owoców, zaś w przypadku piwa – kotły i chłodnice. Do rozlewu alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednak wykaz potrzebnych akcesoriów się nie kończy, jako że butelki z napojami trzeba odpowiednio oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe i etykiety na butelki

Etykiety na bimber czy inne domowe alkohole możemy sporządzić samodzielnie. Dużo lepiej będą się jednakże prezentować butelki z ozdobnymi etykietami na wódkę i zabezpieczającymi korek kapturkami, które możemy zaserwować w trakcie towarzyskich imprez albo bez wahania podarować bliskim w charakterze upominku. Osobny rodzaj takich akcesoriów to etykiety weselne, które służą do dekorowania nie tylko na własnych alkoholi, ale też tych nabytych w sklepie i zaakcentować tym samym charakter bankietu.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]