Wyprawy górskie wymagają zdrowia i dobrej kondycji

Wyprawy górskie dla początkujących - sprawdź informacje o ofercie na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Kochasz kop adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś aktywnym podróżnikiem, który docenia dobrze opracowane i bezpieczne wycieczki kierowane przez zawodowych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszej odsłonie

Exploruj.pl zaprasza na wyprawy, które prowadzą na szczyty nieomal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które preferują dynamiczny wypoczynek i zdobyły już minimalne doświadczenie w analogicznych ekspedycjach. By wziąć udział w wyprawie konieczna jest świetna sprawność fizyczna, jak również odpowiedni stan zdrowia. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy typ to trekking dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w eskapadach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4000 m n.p.m. Wysokim poziomem trudności cechują się trasy bardzo wymagające, które kierowane są dla jednostek o dużej tężyźnie fizycznej i zaawansowanych umiejętnościach.

Z jakiego powodu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane przeżycia. Pozwalają przy tym spełnić pragnienia oraz sprawdzić się w trudnych warunkach. Firma korzysta z zawodowych liderów i przewodników znających na wskroś naturę górskiego krajobrazu, ale również chętnie dzielących się posiadaną wiedzą z uczestnikami wyprawy. Są oni także w stanie zminimalizować prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych przypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Alpy oraz Dolomity.

Siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]