Chcesz studiować na ASP? Zapisz się na lekcje rysunku

Szukasz szczegółowych wiadomości o pełnej ofercie kursów rysunku? Doskonale trafiłeś! Zajrzyj na https://domin-krakow.pl.

Rysowanie może być sposobem na życie i wyrażeniem siebie, jednak nawet ci, którzy nie łączą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą czerpać z niego ogromne korzyści. Dowiedziono bowiem, że nawet okazjonalne rysowanie ma korzystny wpływ na nasz stan psychiczny oraz emocje. Pozwala się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest również ważnym elementem wychowania. Wielorakie korzyści płynące z rysowania sprawiają, iż wielu z nas postanawia podnieść swoje plastyczne kwalifikacje. Taką opcję dają nam lekcje rysunku prowadzone przez profesjonalnych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których kierowana jest oferta nauki rysunku, jest bardzo szerokie. Niektóre zajęcia opracowane są z myślą o najmłodszych, dla których są sposobnością do kształtowania zdolności manualnych, wyobraźni oraz wrażliwości. Dużo osób rozpoczynających naukę rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów na ASP – dotyczy to głównie takich miast jak Poznań, Kraków, Gdańsk czy Katowice. Nie brakuje także kursów adresowanych do początkujących – osób, które po prostu kochają rysować i chcą robić to lepiej, w pełni korzystając ze swojego potencjału.

Czego nauczymy się w szkole rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dopasowane do potrzeb osób o rozmaitych zainteresowaniach artystycznych. Dużo czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejsza forma plastycznej aktywności. Tylko niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, jakie można wybrać. Dobre szkoły oferują również lekcje malarstwa cyfrowego (ang. digital painting) oraz rysunku architektonicznego.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]