Zalety udostępnienia wirtualnego spaceru w Google Moja Firma

Na http://tinyurl.com/y46rxwxk odszukasz specjalistów, którzy sporządzą dla Ciebie wirtualny spacer z modelem 3D.

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w dostępny sposób pokazania siedziby firmy bądź nieruchomości ważnej dla naszego biznesu. Jest to interesująca prezentacja, którą opłaca się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo osób nie do końca jednakże wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, a także co daje jego umieszczenie w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer Google Moja Firma – podnieś atrakcyjność swojego biznesu

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą zdjęcia tworzące realistyczny model naszego biura. Możemy w nim zaglądać w różne elementy pomieszczeń i przechodzić do następnych miejsc nieruchomości, w której się znajdujemy. Zatem wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość zwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego przemieszczania w jego granicach. Wirtualne spacery publikuje się np. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony użytkownikom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Wirtualny spacer w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element Google przenosi nas do dedykowanej strony, gdzie zaczynamy wędrówkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną czy związane z tym opłaty. Możemy go natomiast publikować dla klientów na naszej stronie www.

Czy opłaca się stworzyć wirtualny spacer VR??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się dodać do wizytówki z kilku względów. Najważniejszy z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy oraz pokazanie się klientom od najlepszej strony. Dzięki temu dużo chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli w wizytówce Google oraz na naszej stronie www będziemy posiadali wirtualny spacer i materiały graficzne bardzo dobrej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas lepiej i będzie wyróżniać nas bardziej od konkurencji nie posiadającej spaceru 3D. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niezwykle proste. Na rynku działa wielu zawodowych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie istotne – w przystępnej cenie przygotują taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Na pewno będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której możemy go użyć, by pochwalić się najlepszymi apartamentami do wynajęcia. Można także zaprezentować tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, np. gabinet dentystyczny lub siłownię. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać także wtedy, gdy poszukujemy nowych pracowników, by przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]