Wirtualny spacer 3D – sposób na promocję firmy w Mapach Google

Sprawdź, kto sporządzi dla Ciebie wirtualny spacer 3D.

Promocja firmy w Mapach Google to obecnie znaczący punkt promocji marki w internecie. Dzięki niej stajemy się widoczni dla internautów wyszukujących konkretnej usługi w danej lokalizacji i umożliwia to zdobycie wielu klientów. Istnieje świetny sposób, by wśród sporej ilości podobnych firm w naszym mieście zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i zdystansować konkurentów. Ale czym jest wirtualny spacer Google Maps? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej efektywna? Dlaczego warto w niego zainwestować? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Czym jest promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danej lokalizacji. Od tego momentu będziemy oznaczeni na mapie Google symbolem pinezki i wyświetlani użytkownikom poszukującym konkretnych ofert, marek bądź przedsiębiorstw. Niemniej jednak sama widoczność w tym miejscu może być niewystarczająca, aby prześcignąć konkurencję i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google była skuteczna, warto zrealizować kilka kolejnych działań, które pozwolą nam sprawniej się reklamować. Bezsprzecznie należy do nich uzupełnienie w wizytówce Google Moja Firma dodanie estetycznych zdjęć, stosownej prezentacji firmy, wszelkich aktualnych danych i adresu www naszej strony internetowej. Istnieje również inny doskonały sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, który wyróżni nas na tle wielu marek, gdyż nadal mało firm go stosuje. To wirtualny spacer po firmie, który można umieścić jako dodatek tradycyjnych zdjęć w wizytówce na mapach Google.

Promocja firmy w Mapach Google – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro lub lokal. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy chodzić po korytarzach i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki spacer możemy też odbywać na rozmaitych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Umożliwia to każdemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Choć technika ta nie jest trudna do wykonania, jest niesamowicie efektowna i przyciąga wielu internautów. Wciąż jednak mało firm postanawia ją użyć, pomimo tego, iż wirtualny spacer VR ma sporo atutów i jest skutecznym sposobem na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencji w naszej lokalizacji. Powinno się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, gdyż sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki, które posiadają profesjonalne i wysokojakościowe fotografie czy wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość zwiedzenia naszego sklepu, restauracji czy punktu usługowego, szybciej przekonają się do korzystania z naszej oferty. Raz wydane środki na wykonanie wirtualnego spaceru będą działały na naszą korzyść przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]