Panoramy 360 wnętrz firmy pomogą w promocji biznesu

Zobacz, kto wykona dla Ciebie panoramy sferyczne.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to bardzo atrakcyjna i nowoczesna metoda przedstawiania pomieszczeń lokali gastronomicznych i firm. Z reguły widzimy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma lub Google Street View, ale także napotykamy je na najczęściej używanym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on opublikowanie na profilu firmy takiego sferycznego zdjęcia. Jak więc możesz wykorzystać zdjęcia 360 stopni do promowania Twojej marki? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Co wyróżnia zdjęcia 360 stopni na Facebooka?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które jesteśmy w stanie patrzeć pod różnymi kątami. Swobodne przesuwanie zdjęcia wywołuje wrażenie realnej obecności w danym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku pozwalają na odwiedzenie budynku, lokalu czy nieruchomości poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego rodzaju wykonuje się przy pomocy specjalnych aparatów oraz aplikacji. Dla odbiorców jedyną różnicą w porównaniu do zwykłych zdjęć cyfrowych to sposobność kliknięcia na takie zdjęcie, a następnie manipulacja nim w wybranym kierunku.

Zdjęcia 360 stopni – promuj swój biznes

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to znakomity sposób na reklamę Twojego biznesu lub firmy. Panoramy 360 stopni dają znaczne możliwości prezentacji wnętrza biura, hotelu albo lokalu gastronomicznego. Taka forma fotografii jest dużo bardziej fascynująca oraz pomaga wnikliwie zapoznać się z konkretnym punktem. Umieszczenie Panoram sferycznych na Facebooku będzie korzystnie oddziaływać na postrzeganie naszej firmy przez klienta oraz zwiększy jego ufność do usług przez nas oferowanych, co przełoży się na dużo większe prawdopodobieństwo, iż z nich skorzysta.

Panoramy sferyczne warto wykorzystać na Facebooku w szczególności jeśli prowadzimy działalność, która bazuje na atrakcyjnych wnętrzach (jak przykładowo hotel bądź sale konferencyjne), ale także jeśli chcemy zademonstrować naszym klientom miejsce, w którym działamy czy też zachęcić potencjalnych pracowników, aby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej.

Do opracowania zdjęć 360 stopni zatrudnij profesjonalistę!

Przygotowanie sferycznego zdjęcia panoramicznego, choć teoretycznie jest możliwe do opracowania samodzielnie, niemniej jednak do celów reklamowych opłaca się wybrać doświadczonego fotografa zajmującego się na co dzień interaktywnymi fotografiami. Czemu to najlepsze rozwiązanie? Polecenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje gwarancję stworzenia wysokiej jakości zdjęć, które w dodatku będą bardziej przyjazne dla odbiorcy. Sama usługa nie jest również trudno dostępna czy droga. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy listę fotografów zalecanych przez Google do przygotowania panoram sferycznych. Na spisie tym wymienieni są wyłącznie Ci fotografowie, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google i opublikowali określoną liczbę prawidłowych panoram 360 stopni.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]