Kiedy warto zgłosić się do polskiego psychologa w UK?

Zgłoś się po pomoc do polskiego psychologa UK - skieruj się tutaj.

Po wejściu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy chętnie zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Dzisiaj z uwagi na Brexit zjawisko emigracji wyhamowało, lecz nadal nie brakuje osób skorych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak emigracja do Wielkiej Brytanii tworzy szereg kłopotów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia specjalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu kłopotami się upora?

Przebywanie na Wyspach oraz mające z tym związek odseparowanie od bliskich, a także praca w obcym państwa, generują wiele problemów, którym wyjątkowo ciężko jest sprostać. Separacja z bliskimi często wywołuje bardzo duży stres. Ponadto w wielu wypadkach pojawiają się też trudności z nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami lub w ogóle ze znalezieniem etatu. Nieznajomość języka, która ciągle jest dość często spotykana, sprawia, iż błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od kolegów z pracy. A stąd już tylko mały krok do poważnych wahań nastroju czy nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Zachowania tego rodzaju naprawdę ciężko jest poskromić bez wsparcia psychologa. W związku z tym nie należy obawiać się korzystania ze wsparcia profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega rozmowa?

Każda rozmowa z psychologiem odbywa się w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy bać się, że historie opowiedziane podczas sesji zostaną powierzone komuś innemu. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy , z której zwolnić może jedynie sąd. Przed psychologiem nie należy skrywać kłopotów oraz słabości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, a także pomaga rozpoznawać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Konsultacja odbywa się po polsku, za sprawą czego przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie musi wszak zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana i czy sama dobrze pojmie to, co radzi jej specjalista.

Siedziba:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339