gabinet medycyny estetycznej kielce, klinika kosmetologii

Gabinet medycyny estetycznej w Kielcach – zabiegi i lokalizacja

Centrum medycyny estetycznej Re Vitae ma swoją siedzibę w Kielcach przy ul. Wojska Polskiego 60. Centrum przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku w godz. od 11 do 19. Oprócz oddziału w Kielcach prowadzi także filię w niedalekim Busku Zdroju.

Zabiegi przeprowadzane w kliniki kosmetologii Re Vitae

Grupa lekarzy specjalistów Kliniki Re Vitae przeprowadza szereg zabiegów zarówno z obszaru chirurgii ogólnej, jak i estetycznej, a także zabiegi pielęgnacyjne i kosmetologiczne.
Realizowane są tu zabiegi o niskiej inwazyjności polegające na likwidowaniu zmian skórnych, m.in. odcisków, włókniaków i kępek żółtych wraz z możliwością przekazania tkanek do badań histopatologicznych. Z zakresu zabiegów chirurgii plastycznej klinika realizuje m.in. zabiegi liposukcji oraz lipozy laserowej, jak również operacje plastyczne piersi oraz powiek. W ramach ginekologii estetycznej w Centrum Re Vitae wykonuje się m.in. leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, korektę blizn pozostałych po cesarskim cięciu i chirurgiczne zmniejszenie średnicy pochwy. Lekarze tego gabinetu medycyny estetycznej zajmują się też flebologią, czyli diagnostyką i leczeniem schorzeń żył, wykonując m.in. zabiegi miniflebektomii (usuwania żylaków) i skleroterapii, likwidacji pajączków naczyniowych czy hemoroidów.

W klinice realizuje się też zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak zabiegi medyczne z użyciem botoksu (leczenie migreny, nadpotliwości i bruksizmu), lipofilling, zabiegi wypełniające z wykorzystaniem kwasu hialuronowego czy mezoterapia bezigłowa i igłowa. W ofercie znajdują się również popularne zabiegi kosmetyczne, jak peeling chemiczny i węglowy, kriolipoliza oraz mikrodermabrazja.

Siedziba:
“Re vitae” Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej
ul. Wojska Polskiego 60
25-389 Kielce

Mob.: +48 664-029-922
E-mail: [email protected]