Wygodne kolczyki na sztyftach

Więcej o kolczykach na sztyftach na www.bizutik.pl/kolczyki/sztyfty.

Na to, jak będą wyglądały kolczyki, wpływa zarówno użyty do ich zrobienia metal, wzór i ozdobne minerały, ale też typ zapięcia. W sklepach dostępne są rozmaite typy mocowań – między innymi długie bigle lub niewielkie sztyfty. Te ostatnie to najlepszy zakup dla wszystkich Pań, które cenią minimalizm i komfort, bo niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i są bezpieczne dla ucha. Bardzo istotna okazuje się również różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie modele na wyjątkowe okazje, a także te, które bez problemów możemy zakładać do pracy.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko bardzo eleganckie, a jednocześnie nie rażą zbytkiem. Dobrym rozwiązaniem okażą się na pewno srebrne kolczyki wysadzane małymi, szlachetnymi kamieniami – turkusem czy bursztynem. Najlepiej wyglądać będą przy skromnych, lecz eleganckich strojach – ich dopasowanie upraszczają małe rozmiary i nieskomplikowany projekt.

Kolczyki na sztyftach na co dzień

Z podobnych względów kolczyki na sztyftach możemy zakładać także do zwykłych kreacji. Do biura dobrze założyć zwłaszcza kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi kamieniami – prezentują się niemal tak dobrze, co naturalne, a ich ewentualne zapodzianie nie będzie tak bolesne. Sztuczne minerały, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem również warto postawić na kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku humorystyczną ozdobą.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]