Srebrne kolczyki – zawsze w modzie

Jeśli chcesz kupić kolczyki ze srebra, skieruj się tutaj

Srebro to najpopularniejszy wśród producentów biżuterii materiał. Nie może to oczywiście zaskakiwać, bo naprawdę ma sporo zalet. Koszty jego zakupu są znacznie niższe niż żółtego kruszcu, a jest kruszcem szlachetnym, zatem nie rdzewieje i długo zachowuje swoje zalety. Srebrne kolczyki są również lubiane ze względu na bezpieczeństwo ich noszenia – bardzo zmniejszają bowiem ryzyko pojawienia się infekcji. Jako że są naprawdę ciekawą opcją dla szukających ponadczasowej i solidnej biżuterii, dobrze powiedzieć parę słów na temat tego, w jakich miejscach je nabyć oraz jak dbać o srebrne kolczyki.

Kupno srebrnych kolczyków – kilka wskazówek

Wyobraźnia designerów srebrnych kolczyków jest nieograniczona. Wśród nich wszyscy znajdziemy propozycje dla siebie – tak fani tradycyjnych pomysłów, jak i panie, które lubią raczej eksperymentalne projekty. Przed wyborem konkretnych kolczyków dobrze więc zorientować się, co proponują nam poszczególni producenci. Najlepszym rozwiązaniem na pewno okaże się zakup online – zwłaszcza, kiedy zależy nam na wyszukaniu oryginalnych wzorów srebrnych kolczyków.

Czyszczenie srebrnych kolczyków

Mimo różnych plusów, srebro wykazuje również wady. Najważniejszy jest fakt, że srebrne kolczyki po jakimś czasie czernieją. Możemy do tego nie dopuścić często czyszcząc je odpowiednimi środkami i trzymając w zamkniętych pudełkach. Nigdy nie stosujmy jednak do ich pielęgnacji zwykłych płynów, bo są w stanie zniszczyć delikatny metal.