Sklep jubilerski to nie tylko zakupy, ale i przydatne usługi

Jeżeli szukasz porady złotnika Kraków, wejdź na obraczki.net.pl.

Wraz z ożywieniem rynku i rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zmodyfikowaliśmy też nasze nawyki związane z robieniem zakupów. Dzisiaj bardzo często wykorzystujemy opcję zamawiania w sieci. I chociaż w internecie znajdziemy nieomal wszystko, nadal jest mnóstwo przedmiotów, które najlepiej nabywać w sklepach stacjonarnych. Należy do nich m.in. biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z pomocy rzeczoznawcy

Kupno srebrnego pierścionka, broszki bądź naszyjnika łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. W związku z tym, by być pewnym, że biżuteria spełni wszystkie nasze wymagania, najlepiej przyjrzeć się jej w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest wiele przesłanek, które uzasadniają takie działanie. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli pragniemy kupić obrączki ślubne czy też pierścionek, mamy możliwość nałożyć biżuterię i sprawdzić jak faktycznie będzie się ona prezentować na dłoni. Jeśli natomiast znajdziemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on zbyt luźny albo zbyt ciasny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do stosownego obwodu lub wykona nowy. Innym atutem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania kompetentnej pomocy jubilera. Poradzi on nam jak dopasować właściwy kruszec, pokaże współczesne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, a klientom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co teraz daje się na komunię, ślub czy imieniny.

Sklep jubilerski – renowacja uszkodzonej biżuterii i jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby złotnicze, ale również świadczą inne usługi. Główną z nich jest naprawa popsutej biżuterii. Jeśli odpadł nam kryształek z kolczyka lub rozerwał się naszyjnik, jubiler błyskawicznie i perfekcyjnie naprawi go w swojej pracowni. Zmieni też obwód pierścionka, kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto miał inny rozmiar palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje także na pierścionku czy zawieszce gratulacje, datę, podziękowania czy też inną ważną dla nas frazę. Z kolei jeżeli pragniemy sprezentować komuś oryginalny podarunek, ewentualnie mamy swój pomysł na broszkę bądź zawieszkę, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w domu trzymamy zbędną bądź uszkodzoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Siedziba:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]