Jak nosić długie kolczyki?

Sprawdź, gdzie zamówić długie kolczyki.

Szykowna biżuteria znakomicie podkreśla prawdziwy urok wszystkich kobiet i sprawdza się w przeróżnych sytuacjach – można ją nosić na wielkie przyjęcia, do pracy czy też romantyczne rendez vous we dwoje. Jak dobrać długie kolczyki w zależności od rodzaju urody?

Kolczyki długie – lekkie łańcuszki, listki i pałeczki

Długie kolczyki pasują do rozmaitych typów urody – mogą je nosić zarówno panie z silnie zaznaczonymi kośćmi policzkowymi, jak również te o okrągłej twarzy. Wszystko jest zależne od efektu, jaki pragniemy ostatecznie osiągnąć. Kolczyki długie na minimum 2 cm znakomicie wysmuklają szyję i wyszczuplają twarz, a specjalne ku temu właściwości posiadają modele kolczyków o pociągłym i cienkim kształcie, przykładowo, w formie pałek lub listków. Popularne są także wiszące kolczyki w kształcie cienkich łańcuszków, które są delikatnym akcentem, który nie dominuje stylizacji i bajecznie prezentują się na uszach. Dzięki należycie dobranej biżuterii całe ciało staje się optycznie wyszczuplone i nabiera wrażenia lekkości. Długie kolczyki mogą także przybrać kształt okręgów – takie wzory nie wydłużają szyi, ani nie podkreślają rysów twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku kobiet, którym zależy na osiągnięciu delikatnego wydźwięku stylizacji.

Kiedy wypada założyć długie kolczyki?

Kolczyki długie sprawdzą się tak na co dzień i od święta. Będą idealnym uzupełnieniem szykownej sukni, włożonej np. na wesele, bal sylwestrowy czy też zabawę szkolną. Śliczne srebrne kolczyki z lazurowymi kamieniami zaakcentują niebieski kolor oczu, a złocone pałki będą bardzo dobrze współgrać z pozostałymi elementami złotej biżuterii. Na co dzień można z kolei zakładać długie kolczyki w postaci liści – są niezobowiązujące oraz wspaniale akcentują charakter casualowych stylizacji. Na romantycznym spotkaniu najlepiej sprawdzą się natomiast wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których zniewalający blask z pewnością oczaruje partnera. Wspaniałym pomysłem na biżuterię do pracy są długie kolczyki srebrne ze szlachetnymi perełkami – to atrybut ponadczasowej wytworności.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]