Do jakich kreacji założyć wiszące kolczyki?

W tym miejscu zamówisz wiszące kolczyki.

Jednym z najpopularniejszych typów biżuterii są kolczyki. Noszą je nie tylko panie – wzrastającym od kilkunastu lat zainteresowaniem cieszą się również pośród mężczyzn, przede wszystkim tych ceniących sobie niekonwencjonalny styl. Nie można jednakże negować, iż kategoryczna większość tego rodzaju biżuterii produkowana jest dla kobiet. Niesłychanie efektowne są przede wszystkim kolczyki wiszące. Bardziej rzucają się w oczy i tym samym w większym stopniu wywierają wpływ na to, jak inni odbierają konkretną kreację. To z tego powodu są niezwykle popularne pośród kobiet w szeroki spektrum wieku i ubierających się w różnorodnych stylach. Duże zróżnicowanie kolczyków wiszących ułatwia dopasowanie ich w gruncie rzeczy do każdej stylizacji. Jak więc dobrać wiszące kolczyki pasujące do danej sytuacji? Na jakie ich aspekty winniśmy zwracać szczególną uwagę?

Wiszące kolczyki – weź pod uwagę ich kształt oraz długość

Kształt kolczyków i ich długość to atrybuty najbardziej rzutują na to, jak wizualnie jest postrzegana twarz, tym samym powinno się wziąć je pod uwagę przy doborze wiszących kolczyków. Długie wiszące kolczyki (w sklepach kupimy wzory o długości nawet 8-9 cm) przedłużają twarz, z kolei te krótsze powodują, że zdaje się być ona okrąglejsza. Design kolczyków ma tu również ogromne znacznie. Wąskie przyczyniają się do wyszczuplenia owalu, zaś te bardziej koliste – wręcz . W sprzedaży dostaniemy też kolczyki bardziej neutralne, które nie oddziałują zbytnio na odbiór kształtu naszej twarzy – tutaj z całą pewnością winniśmy napomknąć na przykład o kolczykach przypominających łzy.

Kolczyki wiszące – do jakich kreacji je założyć?

Poszukując wiszących kolczyków prawidłowo dopasowanych do danego stroju warto pamiętać, iż są one nadzwyczaj rzucającym się w oczy elementem. W sąsiedztwie innej odznaczającej się biżuterii mogą zatem wywołać odczucie egzageracji. Zatem powinnyśmy stronić od noszenia ich do ciężkich kolii, bransoletek lub zegarków. Wiszące kolczyki będą za to prezentowały się wspaniale, gdy w stroju będą najmocniejszym akcentem – w rzeczy samej pod warunkiem, iż poprawnie dobierzemy je do fryzury, butów oraz ubrania.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]