Ultra Robotics – poznaj ofertę producentów silników elektrycznych i serwonapędów

Potrzebujesz silnika prądu stałego? Wejdź na ultrarobotics.pl.

Coraz szersze zastosowanie robotyki w rozmaitych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, narzuca sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwo od uznanych światowych producentów.

Ultra Robotics – dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Istniejąca od ponad 15 lat na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, silników elektrycznych DC oraz motoreduktorów (AC, DC i BLDC) wytwarzanych z materiałów najwyższej jakości przez najlepszych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne niewielkie serwonapędy cechujące się wysoką niezawodnością i żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są wykorzystywane m.in. w produkcji frezarek, systemów służących do obsługi intralogistyki czy robotów przemysłowych, a z racji możliwości ich eksploatacji w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w kosmonautyce, kriogenice oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znaną z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD bardzo dobrze pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, jak również przy wysokiej wilgotności (nawet do 90%).

Polska spółka Ultra Robotics ma w ofercie również rozwiązania od Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp, Positec oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Siedziba:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]